Українець Ілля Забарний зізнався, кому присвятив свій дебютний гол в АПЛ

Український захисник Борнмута Ілля Забарний прокоментував свій дебютний гол за англійську команду та вольову перемогу над Лутоном у перенесеному матчі 17-го туру англійської Прем’єр-ліги.

“Вишні” поступалися після першого тайму в три м’ячі, але у другій половині зустрічі зробили камбек і здолали суперника з рахунком 4:3.

Це щось неймовірне. Коли ти програєш 0:3 після першого тайму, дуже важко переключитися. Ти пропускаєш три голи, і це виснажує. Але у нас чудова команда, ми швидко відреагували. У перерві ми проаналізували свої помилки, тренер зробив свої корективи, і на другий тайм ми вийшли з іншим налаштуванням.

Моя сім’я була на стадіоні і, звісно, цей гол став особливим. Я не забиваю багато м’ячів, але я хочу робити це якнайчастіше. Для мене важливо, що моя сім’я тут. Це для них і нашої країни, бо знаю, що мій народ спостерігає за мною. Я дуже пишаюся тим, що є частиною України. Бажаю всього найкращого своїм співвітчизникам.

Ми не збираємось зупинятися. Нам потрібно продовжувати набирати очки і бути якомога вище. Я знаю рівень цієї команди.

Попереду на всіх українців чекає дуже важлива гра проти Боснії і Герцеговини. Постараюся зробити все від себе залежне, допомогти збірній перемогти та потрапити на Євро“, – сказав Забарний у коментарі BBC.