Бенефіс Судакова: Шахтар розтрощив Чорноморець і вийшов до фіналу Кубка України (Відео)

Донецький “Шахтар” розбив одеський “Чорноморець” у матчі 1/2 фіналу Кубка України сезону-2023/24. Поєдинок на “Арені-Львів” завершився з рахунком 4:1.

“Гірники” вийшли вперед уже на 12-й хвилині зустрічі, коли Данило Сікан з близької відстані замкнув простріл з правого флангу від Георгія Судакова.

Через шість хвилин “моряки” відігралися – Андрій Штогрин залишився сам на дальній стійці та переправив м’яч у ворота.

Утім, ще до перерви підопічні Маріно Пушича знову опинилися в ролі лідера – на 44-й хвилині пенальті реалізував Артем Бондаренко.

У другому таймі донеччани зміцнили свою перевагу. На 52-й хвилині Судаков протягув м’яч з центра поля до чужого штрафного та пробив у лівий нижній кут.

На 79-й хвилині Судаков оформив дубль, встановивши остаточний результат гри. Георгій отримав передачу на хід від Лассіни Траоре, розібрався із захисником та прицільно покотив м’яч під дальню стійку.

Огляд матчу “Шахтар” – “Чорноморець”

Таким чином, “Шахтар” став першим фіналістом Кубка України. Другу путівку до вирішального матчу турніру 4 квітня розіграють житомирське “Полісся” та полтавська “Ворскла”.

Фінал Кубка України-2023/24 відбудеться 15 травня на стадіоні “Авангард” у Рівному.

Нагадаємо, останнім переможцем Кубка України є київське “Динамо”, яке у фіналі сезону-2020/21 обіграло “Зорю” (1:0). У кампанії-2021/22 турнір було завершено достроково через повномасштабне військове вторгнення Росії до України, а минулого сезону розіграш національного кубка взагалі не проводився.