Євробаскет-2022: Україна поступилась Польщі в 1/8 фіналу

Сьогодні, 11 вересня, в столиці Німеччини, Берліні, відбувся матч 1/8 фіналу Євробаскета-2022. В одній із пар цієї стадії зійшлися Україна та Польща.

Україна – Польща – 86:94

Поляки краще почали гру, що і дозволило їм виграти перші десять хвилин, але в другій чверті Айнарс Багатскіс вніс корективи і його підопічні почали краще комбінувати та захищатись. У підсумку Україна виграла першу половину – 45:42.

Третя чверть також почалася краще для “синьо-жовтих”. В один момент рахунок став 59:52, але після цього поляки активізувались і на останню перерву в грі пішли лідерами – 69:67.

На початку останнього періоду триочкові Санона та два дальніх від Ткаченко дали нам надію, але ввімкнувся Матеуш Понітка. Його дії за 5 хвилин до кінця дозволили Польщі відірватись на 6 балів (84:78).

Кінцівка матчу була досить напружена. Менше помилок допустили наші опоненти, що і дозволило їм вийти в чвертьфінал.

Нагадаємо, найкращим результатом збірної України на Євробаскеті є шосте місце в 2013 році. Тоді команду тренував американець Майк Фрателло.