Реал сенсаційно вилетів з Кубка Іспанії від клубу третього дивізіону в дебютній грі Луніна

Завершився матч 1/16 фіналу Кубка Іспанії, в якому Алькояно приймав мадридський Реал. Зустріч пройшла в Алька на стадіоні «Ель-Кольяно» і завершилася перемогою господарів в овертаймі з рахунком 2: 1

Основний час матчу завершився з рахунком 1: 1. Реал відкрив рахунок в матчі під завісу першого тайму. Гол у свій актив записав Едер Мілітао після результативної передачі Марсело. Господарям вдалося зрівняти рахунок на 80-й хвилині після точного удару Хосе Сольбес і перевести гру в овертайм.

На 110-й хвилині Алькояно залишився в меншості після видалення Рамона Лопеса. Через 5 хвилин господарям вдалося вийти вперед. Переможний гол на рахунку Хуана.

Таким чином Алькояно вийшов в 1/8 фіналу Кубка Іспанії, а Реал завершив участь в турнірі.

Алькояно виступає в третьому за силою дивізіоні Іспанії.