Мирон Маркевич поділився враженнями про матч збірної України проти Фінляндії

Екс-глава комітету збірних УАФ Мирон Маркевич поділився враженнями про перемогу України над Фінляндією (2: 1).

«Уже було відомо про перемогу боснійців над Казахстаном і тому наших хлопців в Гельсінкі влаштовувала тільки перемога. Ось чому, як кажуть, краса футболу відійшла на другий план. Відчувалося, що українська збірна налаштована рішуче, додав впевненості і швидкий гол. У першому таймі підопічні Олександра Петракова справили сильне враження, схибили хіба що в епізоді з пропущеним голом.

Після перерви діяли вже більше за рахунком, головне було мінімізувати кількість помилок і довести справу до перемоги. Це вдалося зробити, з чим я хлопців вітаю. Однак, щоб домогтися позитивного результату в наступному матчі – з балканцями, потрібно буде продемонструвати більш якісний футбол.

Важливо, що цей поєдинок пройде у Львові, де наша збірна завжди забезпечена потужною підтримкою уболівальників – 12 гравця», – сказав Маркевич.