Матч гідний фіналу: Баварія і Барселона розбили своїх суперників і зіграють в чвертьфіналі Ліги чемпіонів

У суботу, 8 серпня, були зіграні матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА в парах Барселона – Наполі і Баварія – Челсі.

В обох протистояннях фаворити здобули прогнозовані перемоги, але це було дуже яскраво і видовищно

.

Баварія – Челсі 4:1

Голы: Левандовскі (10, 84), Перішич (24), Толісо (76) – Абрахам (44)

Бавария - Барселона

Пара в якій ще до початку матчу все було вирішено, нагадаємо, в першому матчі мюнхенці розгромили Челсі з рахунком 3: 0 на їх полі, проте, фанати “синіх” все одно вірили в свою команду. Незважаючи на статус матчу в якому не було інтриги, поєдинок видали команди дуже гідний.

П’ять забитих голів це тільки вишенька на торті, що футболісти подарували глядачам цього матчу. Можливо, якраз через те, що інтриги особливої не було, гравці розслабилися і просто зіграли в футбол і це вийшло чудово і феєрично.

Тепер від компліментів трохи до розбору. По тому, який футбол демонструє Баварія, після призначення Фліка на тренерський місток, демонструє без перебільшення феноменальну гру. Захоплююча, яскрава і головне приносить результат. Ця команда на даний момент абсолютно заслужено завоювала статус одного з головних претендентів на перемогу в цьому розіграші Ліги чемпіонів. Складно сказати, хто зараз в силах зупинити цю німецьку “машину”.

Злагоджена та тактично грамотно вибудувана гра підкріплена прекрасної обстановкою і духом всередині команди – це нинішня Баварія. Все це допомогло забрати мюнхенцям чемпіонство в Бундеслізі, перемогу в Кубку Німеччини і зараз може принести тріумф на євроарені.

По грі: Баварія як і в першому матчі повністю переграла лондонців. Більш гостра гра в атаці, більш тактично грамотно вибудувана гра в центрі поля і надійна оборона. Спостерігаючи цей матч не було видно не єдиного чинника, як Челсі міг би обіграти цю Баварію.

Плюс прекрасна гра Роберта Левандовскі, якому зараз немає рівних в гонці бомбардирів цього сезону Ліги чемпіонів. У поляка вже 13 голів в нинішньому розіграші ЛЧ.

Вітаємо Баварію з виходом до чвертьфіналу!

Барселона – Наполі 3:1

Голы: Ленгле (10), Мессі (23), Суарес (45+1) – Інсіньє (45+5)

Цікавий поєдинок був на “Камп Ноу”. Наполі і Барса зіграли внічию перший матч 1/8 фіналу і в другому італійці мали шанс на путівку в чвертьфінал особливо враховуючи, що Барселона зараз явно не на піку. Однак на цей конкретний матч головний тренер каталонського клубу зумів знайти правильні слова і достукався до своїх футболістів.

Барселона провела грамотний матч, хоч і статистично програла Наполі. Фанати Барси часів Гвардіоли явно стануть критикувати Кіко Сетьена за таку гру, навіть не дивлячись на вихід команди в 1/4 фіналу. Але з огляду на той підбір футболістів, що зараз в обоймі і був за часів Пепа, на даний момент такий вибір плану на гру Сетьена був мабуть самим правильним. “Блаугранас” зіграли прагматично, відштовхуючись від результату і взяли своє – Барселона в чвертьфіналі.

Але якщо аналізувати форму “благранас”, малюнок гри і їх результати, враховуючи, що в наступному раунді належить дуель з неймовірною в цьому сезоні Баварією – шанси на вихід в півфінал у Сетьена, при всій повазі до каталонців явно не дуже високі.

Поєдинок Баварія – Барселона буде дуже цікавим, особливо з огляду на, що вихід в півфінал буде зважаться в одному поєдинку. Нагадаємо, що в цьому сезоні з наступного раунду в плей-офф все буде зважаться без відповідних ігор, до того ж всі матчі пройдуть на нейтральних полях в Португалії.

Це безумовно підвищує шанси Барселони на вихід в півфінал, але фаворит явно Баварія і до того ж не тільки в дуелі з “блаугранас”, а в цілому в цьому сезоні ЛЧ, як ми говорили вже вище.

Вітаємо Барселону з упевненою перемогою і виходом до чвертьфіналу! Чекаємо дуже крутий матч Барселони проти Баварії. Відбудеться він вже 14 серпня!