Манчестер Сіті здобуває перемогу в першій грі 1/4 фіналу ЛЧ проти Боруссії Дортмунд

У вівторок, 6 квітня, в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА був зіграний перший поєдинок в парі Манчестер Сіті – Боруссія Дортмунд. Гра проходила в Англії на стадіоні “Етіхад”.

Манчестер Сіті – Боруссія Д 2: 1

Голи: Де Брюйне (19), Фоден (90) – Ройс (84)

Манчестер Сіті - Боруссія Дортмунд

Манчестер Сіті: Едерсон – Уокер, Стоунз, Діаш, Канселу – Родрі, Гюндоган – Марез, Де Брюйне, Фоден – Сілва (Жезус, 59)

Боруссія Д: Хітц – Морей (Меньє, 81), Аканджі, Хуммельс, Геррейро – Беллінгем, Джан, Дауд (Ділейні, 81) – Кнауфф (Рейна, 63), Холанд, Ройс

Попередження: Джан, Беллінгем

Приголомшливий матч видали Боруссія і Ман Сіті, матч який повністю виправдав очікування і повністю відповідає даній стадії Ліги чемпіонів.

Ман Сіті першими вдалося вийти вперед, причому відносно швидко це вийшло. На 19-й хвилині гри Кевін Де Брюйне отримав чудовий пас від Ріяда Мареза і відправив м’яч у ворота “джмелів”.

Боруссія, варто відзначити, не опустила руки після пропущеного гола і здорово намагалася атакувати, пресингувати гравців Ман Сіті, проте довго не вдавалося забити гостям. Варто також відзначити і грамотну гру в обороні “джмелів”. Вони намагалися максимально перекривати простір гравцям Сіті, не даючи волі на своїй половині поля. Це дозволяло їм не пропустити ще більше голів.

Вже ближче до кінцівці гри дортмундської клубу нарешті вдалося зламати оборонні побудови підопічних Гвардіоли і забити гол в гостях. На 84-й хвилині гри головний козир Боруссії в атаці Ерлінг Холанд віддав передачу на Марко Ройса і німець точним ударом зрівняв рахунок на табло. Цей результат був би приголомшливим для німецького клубу, результативна нічия на виїзді дає відмінні шанси на прохід до півфіналу Ліги чемпіонів, однак добути цей результат на жаль не вдалося “джмелям”.

На 90-й хвилині поєдинку Філ Фоден прийняв м’яч після пасу колишнього гравця Боруссії Д Ілкая Гюндогана і вколотив м’яч у ворота гостей, подарувавши тим самим Ман Сіті заповітну перемогу.

Незважаючи на поразку, гра Боруссії залишила хороше враження і німці мають непогані шанси на вихід в півфінал. Результат 2: 1 в гостях це зовсім не критично і можна його відіграти, чи вийде, це вже інше питання. Відповідь на нього дасть вже повторна гра, яка пройде в Дортмунді. Гра запланована на 14 квітня.