Ліга чемпіонів: чергове фіаско Боруссії Д, Спортинг знищує Бешикташ

Завершилися поєдинки четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів у групі С.

У першій грі дортмундська Боруссія не змогла взяти реванш у нідерландського Аякса за поразку в третьому турі, знову поступившись — цього разу з рахунком 1:3.

Вже на 25 хвилині Хуммельс залишив “джмелів” у меншості після спірного видалення з боку арбітра, але незважаючи на це, господарі відкрили рахунок на 37 хвилині, коли Ройс реалізував пенальті. У другому таймі гості взяли себе в руки та тричі вразили ворота німецької команди, а авторами забитих м’ячів стали Тадіч, Халлер та Классен.

Після чотирьох турів Аякс набрав 12 очок і лідирує в групі С, а в Борусії Д — шість очок, як і Спортінг. Бешикташ замикає квартет із нулем у графі окуляри.

Боруссія Д – Аякс 1:3

Голи: Ройс, 37 (з пенальті) – Тадіч, 72, Халлер, 83, Классен, 90+3.

Боруссія Д: Кобель – Менье, Хуммельс, Аканжи – Вольф (Пасслак, 58), Вітцель, Беллінгем, Азар (Понграчич, 34) – Ройс (Кнауфф, 76), Брандт – Тіггес (Мален, 76).

Аякс: Пасвеєр – Мазрауї, Тімбер, Мартінес, Блінд – Альварес (Классен, 46), Бергейс (Кудус, 67), Гравенберх – Антоні, Тадіч, Халлер.

Попередження: Кнауфф – Альварес.

Вилучення: Хуммельс, 25 (пряма червона картка).

У другій грі Лісабонський Спортінг на своєму полі розгромив турецький Бешикташ з рахунком 4:0. У складі португальських “левів” голами відзначилися Пауліньо та Сарабія, а Педру Гонсалвеш оформив дубль.

Спортинг – Бешикташ 4:0

Голи: Педру Гонсалвеш, 31, 38, Пауліньо, 41, Сарабія, 56.

Спортинг: Адан – Феддаль, Коатес, Інасіу – Порро (Ешгайю, 17), Палінья, Матеуш (Браганса, 60), Рейс (Вінагрі, 72) – Сарабія, Педру Гонсалвеш (Кабрал, 72), Пауліньо (Сантуш, 60)

Бешикташ: Дестаноглу – Уйсал, Велінтон, Монтеро (Тейшейра, 46), Йилмаз – Топал, Жозеф – Геззаль (Тере, 78), Хатчінсон (Учан, 61), Ларін (Боздоган, 61 (Оз’якул, 83)) – Кара

Попередження: Жозеф, Ларін

Вилучення: Жозеф, 90 (друга жовта картка).