Головний тренер Манчестер Юнайтед висловився про ганебну поразку проти Ліверпуля

Головний тренер Манчестер Юнайтед Ерік тен Хаг висловився про нищівну поразку своєї команди від Ліверпуля з рахунком 0:7 в рамках 26-го туру Прем’єр-ліги.

«Я думаю, що ми провели гідний перший тайм, але припустилися однієї помилки в організації оборони незадовго до перерви. У другому таймі це просто не ми. Це не відповідало нашим стандартам. Ми не грали як команда. Це було непрофесійно. Безумовно, я злюсь.

Я здивований, тому що останні тижні та місяці я бачив, що ця команда життєрадісна та налаштована на перемогу. У другому таймі ми взагалі не мали переможного настрою. Ми не дотримувалися плану та не виконували своєї роботи.

Ми не тримали удар у відповідь, і це було дійсно непрофесійно. Минулого ми бачили, що можемо повертатися в гру: з «Брентфордом», з «Манчестер Сіті». Це, безумовно, сильна невдача, і таке просто неприйнятне. Я дійсно розчарований і злий через це. Це перевірка сприйняття реальності. Ми повинні ставитись до цього рішуче», — наводить слова тен Хага ВВС.

“Манчестер Юнайтед” займає третє місце в турнірній таблиці АПЛ, набравши 49 очок за 25 зіграних матчів. “Ліверпуль” піднявся на п’яту позицію, в активі “червоних” 42 бали. Лідирує в турнірній таблиці лондонський “Арсенал”, у “канонірів” 63 набраних очки.

У наступному турі чемпіонату Англії “Ліверпуль” зіграє проти “Борнмута” (11 березня), а “Манчестер Юнайтед” зустрінеться з “Саутгемптоном” (12 березня).