Генк – Шахтар: слова Роберто Де Дзербі – про матч Ліги чемпіонів

Головний тренер Шахтаря Роберто Де Дзербі прокоментував перемогу над Генком (2: 1).

Мене переповнюють емоції, але я не концентруюся на них. Попереду матчі, в яких ми повинні перемагати.

Степаненко не потрапив до стартового складу, тому що я хотів більше швидкості, але задоволений тим, як він і Патрік вийшли на заміну.

Всі разом грати в стартовому складі не можуть. У нас ще є Тете і Антоніо. Я відчував, що саме ці футболісти найкраще підходять під цей матч.

Ми добре грали в першому таймі, хоча не створили багато моментів і пропустили необов’язковий гол. Іноді поспішали перевести м’яч вперед на наших нападників.

Якщо хочемо пройти далі, то повинні грати потужно всі 90 хвилин. Потрібно покращувати організацію гри, але в цілому – я задоволений тим, як ми провели матч“, – сказав Де Дзербі.