Ерлінг Холанд повторив видатний рекорд Ліонеля Мессі та Луїса Адріано

Нападник Манчестер Сіті Ерлінг Холанд повторив рекорд із забитих голів в одному матчі Ліги чемпіонів.

Форвард забив п’ять м’ячів у ворота Лейпцига (7:0) у зустрічі у відповідь 1/8 фіналу ЛЧ. До цього стільки ж голів вдавалося забити нападаючому Ліонелю Мессі у матчі з Байєром у березні 2012 року та форварду Шахтаря Луїсу Адріано у поєдинку з БАТЕ у жовтні 2014 року.

Також норвежець переписав ще кілька досягнень. 22-річний форвард став наймолодшим гравцем, який досяг позначки 30 голів у Лізі чемпіонів, причому зробив це за 25 матчів (найшвидший результат в історії). Холанд також встановив новий рекорд Манчестер Сіті із забитих голів за сезон, відзначившись у 39-й раз.

Крім команди Хосепа Гвардіоли, до чвертьфіналу ЛЧ вийшли Бенфіка, Мілан, Челсі, Баварія та Інтер. У середу визначаться ще два чвертьфіналісти після матчів Наполі – Айнтрахт та Реал – Ліверпуль.