Ліверпуль здолав Тоттенхем в центральній битві 20-го туру АПЛ

Владимир Медяник

січень 29, 2021

У Лондоні на стадіоні «Тоттенхем Хотспур Стедіум» відбувся центральний матч 20-го туру англійської Прем’єр-ліги Тоттенхем — Ліверпуль. Зустріч завершилася перемогою мерсисайдців з рахунком 3: 1.

Рахунок був відкритий на четвертій доданій до першого тайму хвилині. Садіо Мане пройшов до штрафної, виконав вивірений простріл уздовж воріт на Роберто Фірміно, і той з кількох метрів переправив м’яч в сітку.

На 47-й хвилині гості забили свій другий гол в матчі. Садіо Мане завдав щільний удар з 20 метрів у дальній кут, але воротар господарів Уго Льоріс в падінні відбив його, проте на добивання встиг захисник Ліверпуля Трент Александер-Арнольд і вразив протилежний кут ударом в дотик.

На 49-й хвилині господарі скоротили своє відставання в рахунку. Півзахисник «шпор» П’єр-Еміль Хёйбьерг обробив м’яч після передачі Стівена Бергвейна і відмінним ударом з-за меж штрафного відправив його в правий кут воріт, під саму штангу.

На 65-й хвилині гості знову зміцнили свою перевагу. Садіо Мане скористався помилкою захисту «шпор» і з забійної дистанції вколотив м’яч у ворота.

Підопічні Юргена Клоппа в 20 матчах набрали 37 очок і займають 4-е місце в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги. Тоттенхем (33) — на 6-му місці. У підопічних Жозе Моурінью один матч в запасі.