Кріштіану Роналду знаходиться в кроці від абсолютного світового рекорду

Владимир Медяник

січень 11, 2021

Форвард Ювентуса Кріштіану Роналду в матчі 17-го туру Серії А з Сассуоло (3: 1) забив 759-й гол у кар’єрі. Португальський бомбардир повторив абсолютний рекорд за кількістю м’ячів, який був встановлений чеським форвардом Йозефом Біцаном. У період з 1931 по 1955 роки Йозеф Біцан забив 759 м’ячів.

Раніше Роналду перевершив досягнення легендарного бразильського форварда Пеле, який в 812 офіційних матчах забив 757 голів.

На початку другого тайму Данило потужним дальнім ударом відкрив рахунок, але вже через вісім хвилин Грегорі Дефрель відновив рівновагу. Забити переможний м’яч Туріну вдалося лише на 82-й хвилині. Вийшовши на заміну Аарон Ремсі замкнув прострільну флангову передачу. А крапку в матчі вже в компенсований час поставив Кріштіану Роналду.

Для Ювентуса ця перемога стала вже третьою поспіль у чемпіонаті Італії. Туринці набрали 33 очки і піднялися на четверте місце в турнірній таблиці. Сассуоло (29) посідає сьоме місце.