Феноменальний гол Лансіні допоміг Вест Хему оформити історичний камбек в матчі з Тоттенхемом (ВІДЕО)

Владимир Медяник

жовтень 19, 2020

У неділю, 18 жовтня, в рамках п’ятого туру чемпіонату Англії в очному протистоянні зустрілися лондонські Вест Хем і Тоттенхем. Гра проходила на стадіоні «шпор» і завершилася внічию 3: 3.

Тоттенхем — Вест Хем 3:3

Голи: Сон Хин Мін (1), Кейн (8, 16) — Бальбуена (82), Санчес (85 аг), Лансіні (90+4)

Тоттенхем чудово почав поєдинок і вже до 16-ї хвилини «шпори» мали перевагу в рахунку в три голи. Відзначилися в складі команди Моуріньо Сон Хин Мін на першій хвилині, а потім дубль собі в актив записав Харрі Кейн, який забивав на 8-й і 16-й хвилинах.

Тоттенхэм - Вест Хэм

Однак у другому таймі щось у Тоттенхема пішло не так. За «шпор» в цьому матчі вперше після повернення з Реалу зіграв Гарет Бейл, однак відзначитися валлійцю не вдалося, хоча він мав прекрасний шанс в кінцівці зустрічі.

А ось Вест Хем провів феноменальну кінцівку гри. «Молотобойці» програвали в три голи до 81-й хвилини і стали першою в історії АПЛ командою, якій вдалося відіграти такий розрив в рахунку за цей відрізок часу.

Спочатку на 82-й хвилині гри Фабіан Бальбуена відіграв один гол, чим подарував примарну надію своїй команді відігратися в цьому матчі. Вже на 85-й хвилині зустрічі Давінсон Санчес зрізав м’яч в свої ворота і Вест Хему вдалося скоротити розрив у рахунку до мінімального. А перевернулося все з ніг на голову в компенсований час, коли вже здавалося, що три очки для Тоттенхема в кишені, за секунду до фінального свистка Мануель Лансіні фантастичним ударом з-за меж штрафного забив м’яч у «дев’ятку» воріт Уго Льоріса і врятував «молотобійців «від поразки.

Відзначимо і прекрасну гру Андрія Ярмоленко. Саме після його виходу на поле Вест Хем став більш активно грати в атаці і в підсумку уникнув поразки.

Після п’яти турів у активі Вест Хема сім набраних очок і 8-й рядок в турнірній таблиці чемпіонату Англії. У Тоттенхема за п’ять зіграних матчів 8 балів в активі і 6-я позиція в турнірці англійської першості.