Феноменальна гра Мбаппе допомогла ПСЖ знищити суперника в матчі Ліги 1 (ВІДЕО)

Владимир Медяник

жовтень 17, 2020

У п’ятницю, 16 жовтня, відбувся поєдинок сьомого туру чемпіонату Франції, в якому Нім протистояв ПСЖ. Гра проходила на стадіоні «Стад де Костьер».

Нім — ПСЖ 0:4

Голи: Мбаппе (32, 83), Флоренці (77), Сарабія (88)

Вже на 12-й хвилині господарі залишилися в меншості — пряму червону картку отримав захисник Німа Лоїк Ландро. Перший гол був забив на 32-й хвилині зустрічі — Кіліан Мбаппе оформив точний удар з передачі дебютанта команди Рафіньї Алькантари.

На 77-й хвилині ПСЖ подвоїв перевагу зусиллями Алессандро Флоренці, асистував йому Пабло Сарабія. До розгромного рахунок довів Мбаппе, який оформив дубль, а другу гольову передачу в свій актив записав Сарабія. Потім Сарабія забив сам з передачі Коліна Дагба і встановив підсумковий рахунок — 4:0.

ПСЖ завдяки цій перемозі вийшов на першу позицію в турнірній таблиці чемпіонату Франції. В активі парижан 15 набраних очок в семи поєдинках. Ним з 8 балами в активі йде на 13-му рядку в турнірці.

Свій наступний матч Ліги 1 Ним зіграє на виїзді проти Бордо. Матч запланований на 25 жовтня. ПСЖ в 8-му турі зустрінеться з Діжон. Матч пройде в Парижі 24 жовтня.