Українець допоміг Барселоні здобути перемогу над російським клубом в матчі Євроліги

Руслан Травкин

січень 12, 2021

Сьогодні, 12 січня, в рамках Євроліги іспанська Барселона, за яку грає баскетболіст збірної України Артем Пустовий, вирушила в гості до російських Хімок.

Матч вийшов досить простим для «синьо-гранатових». У першій половині господарі паркету намагалися чинити опір, але в третій і четвертій чверті гості довели свою перевагу і виграли — 87:75.

Доклав руки до успіху і український центровий. Він провів на паркеті 14 хвилин, за які набрав 5 очок (1/2 двоочкові, 3/4 штрафні), зібрав 5 підбирань, віддав 2 передачі при 4 втрати і 3 фоли. Рейтинг ефективності +5.

За «блаугранас» Артем виступає вже третій рік поспіль. У цьому чемпіонаті його показники такі: 8,2 очка, 2,8 підбору і 0,6 блок-шота за 14 хвилин на паркеті.