“Жирона знайшла скарб”: Іспанські ЗМІ в захваті від гри Віктора Циганкова

Іспанське видання Diari de Girona випустило невеликий текст, присвячений українському вінгеру «Жирони» Віктору Циганкову, який напередодні забив два м’ячі у ворота «Райо Вальєкано», чим приніс каталонцям нічию (2:2).

«Хороша інвестиція та, що приносить прибуток. Хто витрачає гроші, той завжди хоче продуктивності та результату якнайшвидше, і у разі підписання контракту з Віктором Циганковим, «Жирона» домагається цього із надлишком.

Український вінгер виблискував учора на «Кампо-де-Вальєкас» двома голами, по одному в кожному таймі, що допомогло «Жироні» здобути очко. Два голи додаються до голу, забитого проти «Альмерії», що вже ставить його нарівні з кращими бомбардирами команди. Попереду лише Рікельме з чотирма та Стуані з Кастельяносом із шістьма голами. Крім того, екс-гравець київського «Динамо» також віддав три результативні передачі всього у семи іграх, зіграних за «Жирону».

Без жодних сумнівів, Циганков підтверджує, що це різнопланове підписання, і виправдовує кожен цент із п’ять мільйонів євро, які коштував його трансфер. Закріпившись на правому фланзі, вчора українець вирізнявся серед загальної сірості першого тайму. Цифри говорять про все. Cім ігор, три голи та три передачі. «Жирона» знайшла скарб. Дорого, але схоже, що згодом цей трансфер окупиться», – пише видання.