Вольова перемога «червоних дияволів» — в огляді матчу Манчестер Юнайтед — Брайтон (ВІДЕО)

Владимир Медяник

апрель 5, 2021

Манчестер Юнайтед в рамках поєдинку 30-го туру чемпіонату Англії з футболу приймав на своєму полі Брайтон.

Манчестер Юнайтед — Брайтон 2:1

Голи: Рашфорд, 62, Грінвуд, 83 — Уелбек, 13

Манчестер Юнайтед: Хендерсон — Ван-Біссака, Магуайр, Лінделеф, Шоу — Фред, Погба (Мактоміней, 84) — Рашфорд (Джеймс, 72), Бруну Фернандеш, Грінвуд — Кавані (ван де Бек, 82)

Брайтон: Санчес — Уайт, Велтман, Данк — Гросс, Модер (Аліреза Джаханбахш, 87), Лаллана (Зекірі, 88), Біссума, Троссард (Мак Аллістер, 63) — Уелбек, Мопе

Попередження: Кавані, Грінвуд — Гросс, Уайт

Оле-Гуннар Солскьяер довірив місце в стартовому складі Едінсон Кавані, тоді як в запасі залишився Скотт Мактоміней. З перших команди задали досить високий темп гри, а територіальна перевага була на боці господарів.

«Червоні дияволи» досить швидко змогли створити небезпечний епізод — Грінвуд пробив з правої ноги з лінії штрафного майданчика, але штанга прийняла удару Мейсона на себе. «Чайки» відповіли, та ще й як! Уелбек виграв боротьбу на «другому поверсі» і пробив головою — Хендерсон врятував, але з добиванням колишнього форварда Манчестер Юнайтед він не впорався. 0: 1.

Манчестер Юнайтед - Брайтон

Брайтон зловив кураж і не збирався давати супернику прийти в себе. Вже через кілька хвилин Данк пробив головою після подачі Гросса зі штрафного, проте Хендерсон з труднощами перевів м’яч над поперечиною. Ще один шанс гості мали перед самою перервою, коли Модер пробивав в один дотик з чужого штрафного — м’яч пройшов поруч із дальньою стійкою.

Відпочивати команди пішли за рахунку 0: 1. А вже з перших хвилин другої половини гри Манчестер Юнайтед йшов вперед великими силами і застосовував високий пресинг. Домогтися свого «червоні дияволи» змогли на кінець години ігрового часу — Фернандеш протягнув м’яч до чужого штрафного майданчика і відпасував на Рашфорд, який пробив точно в дальній кут. 1: 1.

Буквально через кілька хвилин господарі створили ще один небезпечний момент, коли Грінвуд пробивав в один дотик після прострілу партнера справа, але м’яч розминувся з ближнім кутом. І ще трохи пізніше Брайтон не пропустив лише дивом — Санчес насилу впорався з ударом Фернандеша з-за меж штрафного, а добивання Джеймса в падінні довелося трохи вище цілі.

Втім, Манчестер Юнайтед все-таки свого домігся. Фернандеш накинув м’яч на Погба, а Поль кострубато пробив — до м’яча встиг Грінвуд, який в падінні головою відправив м’яч у ворота. 2: 1. Після цього «червоні дияволи» грамотно довели поєдинок до логічного завершення — фінальний свисток зафіксував перемогу господарів.