У Саудівській Аравії оголошено вихідний після перемоги над Аргентиною на ЧС-2022

У Саудівській Аравії оголосили вихідний після перемоги над Аргентиною (2:1) на ЧС-2022, інформує freezmi.io.

Король країни Салман ібн Абдул-Азіз Аль Сауд підтвердив, що завтра, 23 листопада, вихідний отримають усі працівники державного та приватного секторів економіки. Крім того, вихідний отримають усі студенти та школярі країни.

Саудівська Аравія першою пропустила, забив Мессі з пенальті, але до кінця гри забила двічі і зробила поки що найголовнішу сенсацію на цьому ЧС. Наставник команди Ерве Ренар дуже задоволений діями своїх підопічних.

“Ми провели не дуже добрий перший тайм. У перерві гравці були трохи стурбовані. Сказав їм: “Все гаразд, ви добре грали у першому таймі”. Після цього вони почали шукати нагоди змінити результат матчу.

Цей результат назавжди увійде до історії чемпіонатів світу та Саудівської Аравії. Ніколи не знаєш, як відбувається. Це завдяки роботі, завдяки Богу.

У футболі є речі, які неможливо пояснити, бо Аргентина набагато краща за нас, але сьогодні гравці створили історію для своєї країни. У нас попереду ще дві гри проти команд вище за рейтинг, тому ми повинні залишатися зосередженими“, – сказав він.