Роберто Де Дзербі: Шахтар поки далекий від моєї ідеї футболу

Головний тренер «Шахтаря» Роберто Де Дзербі прокоментував перемогу над «Дніпром-1» (2:0).

«Думаю, ми грали дуже добре в першому таймі. Не відмінно, але дуже добре. Потім у другому таймі в перші 20-25 хвилин втратили наш ритм, грали менше з м’ячем, менше відкривалися і отримували пас. Також не дуже добре просували м’яч, тому суперник створив нам такі складності.

Але в другій частині другого тайму ми знову почали грати так, як уміємо. Був правильний рух м’яча, менше часу між контролем і пасом. Думаю, в цей відрізок наші футболісти створили багато шансів і могли забити навіть більше.

Продовжуємо працювати, будувати команду. Поки ми далекі від моєї ідеї футболу, але перспективи хороші. У нас багато сильних футболістів, розумних і талановитих. А найголовніше – у них є дуже велике бажання наполегливо працювати разом зі мною», – сказав Де Дзербі.