Реал Мадрид впевнено обіграв Челсі у першій грі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів: відео голів

У середу, 12 квітня, відбувся перший матч 1/4 фіналу Ліги чемпіонів між “Реалом” і лондонським “Челсі”.

Гра проходила в Мадриді на стадіоні “Сантьяго Бернабеу” і завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів поля.

Перший гол у грі був забитий у першому таймі – на 22-й хвилині зустрічі Карім Бензема вдало зіграв у чужому штрафному майданчику, відправивши м’яч у порожні ворота після знижки Вінісіуса Жуніора.

На 59-й хвилині матчу “Челсі” залишився в меншості – за фол останньої надії був вилучений з поля Бен Чілвелл.

На 74-й хвилині гри “Реалу” вдалося подвоїти перевагу в рахунку – після розіграшу кутового красивим ударом з лінії штрафного забив Марко Асенсіо.

“Реал” – “Челсі” – 2:0

Голи: Бензема, 22, Асенсіо, 74

Відео голів:

Матч-відповідь команди зіграють 18 квітня в Лондоні на стадіоні “Стемфорд Брідж”. Переможець двоматчевого протистояння вийде в півфінал Ліги чемпіонів, де зіграє проти переможця пари “Манчестер Сіті” – “Баварія”.

Відзначимо, що в першому матчі “Манчестер Сіті” розгромив “Баварію” на своєму полі з рахунком 3:0.

Нагадаємо, “Реал” є чинним переможцем Ліги чемпіонів. У минулорічному фіналі мадридський клуб переміг англійський “Ліверпуль”.