Мирон Маркевич – про матч України з Боснією та перспективи у відборі ЧС-2022

Український тренер України Мирон Маркевич поділився враженнями від матчу Україна – Боснія і Герцеговина (1: 1).

«І за попереднього тренера збірної України – Андрія Шевченка – нашим футболістам важко давався другий зі спарених поєдинків. Ось і вчора, не виключено, що позначилася втома, коротка лава запасних, адже ті резервісти, що вийшли на заміну, гру не підсилили.

Хоча більшу частину першого тайму підопічні Олександра Петракова провели вдало: забили, були ще моменти відзначитися. Однак після перерви гості скористалися тим, що господарі збавили оберти, вже високо не пресингували, і взяли м’яч під свій контроль.

Нічийний рахунок потрібно визнати справедливим. Звичайно, прикро, що не вдалося по максимуму скористатися перевагою рідних стін, тим більше що підтримка 12-го гравця – уболівальників – була надпотужна.

Однак не треба панікувати, нічого страшного не сталося. Необхідно все проаналізувати і у всеозброєнні підійти до повторного поєдинку з боснійцями. Все і далі в наших руках – потрібно перемагати», – сказав Маркевич.