Ман Сіті на класі б’є Боруссію М, Аталанта в меншості програла Реалу: огляд матчів ЛЧ

У Будапешті на «Пушкаш Арені» відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА «Боруссія Менхенгладбах» – «Манчестер Сіті». Зустріч завершилася перемогою підопічних Хосепа Гвардіоли з рахунком 2: 0.

Боруссія М – Манчестер Сіті 0:2

Голи: Бернарду Сілва, 29, Габріель Жезус, 64

Манчестер Сіті

Боруссія М: Зоммер – Ельведі, Закарія, Гінтер – Лайнер (Лазаро, 64), Нойхаус, Крамер, Хофманн (Вольф, 86), Бенсебаіні – Плеа (Тюрам, 63), Штіндль (Емболо, 74).

Манчестер Сіті: Едерсон – Уокер, Діаш, Емерік Ляпорт, Канселу – Гюндоган, Родрі, Фоден (Торрес, 80) – Стерлінг (Марез, 68), Габріель Жезус (Агуеро, 80), Бернарду Сілва.

Рахунок був відкритий на 29-хвилині матчу – захисник «Сіті» Жоау Канселу з лівого флангу вирізав шикарну подачу в штрафну за спини захисникам «Боруссії» на набігаючого в ту зону півзахисника Бернарду Сілву, який головою переправив м’яч у кут воріт.

На 65-й хвилині, перебуваючи в межах чужої штрафної, Бернарду Сілва виконав акуратну скидку головою на нападника Габріела Жезуса, який в боротьбі проштовхнув м’яч у сітку воріт, встановивши остаточний рахунок матчу.

Зустріч пройшла в Будапешті, а не в Менхенгладбасі через обмежувальні міри, введені в Німеччині через пандемію коронавірусної інфекції.

Матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому «Манчестер Сіті» прийме менхенгладбахську «Боруссію», відбудеться 16 березня. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. Передбачається, що матч пройде на стадіоні «Етіхад» в Манчестері.

У паралельному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА «Аталанта» приймала мадридський «Реал». Зустріч проходила на стадіоні «Атлет Адзуррі» в Бергамо (Італія) і завершилася з рахунком 1: 0 на користь «Королівського клубу». Матч обслуговувала німецька бригада арбітрів на чолі з Тобіасом Штілером.

Аталанта – Реал 0:1

Гол: Менді, 87

Аталанта - Реал Мадрид

Аталанта: Голліні – Толой, Ромеро, Джімсіті – Мехлу (Паломіно, 86), де Роон, Фройлер, Госенс – Пессіна – Сапата (Пашаліч, 30), Мюріель (Ілічич, 56, Малиновський, 87))

Реал: Куртуа – Васкес, Варан, Начо, Менді – Кроос, Каземіро, Модріч – Асенсіо (Аррібас, 76), Іско (Дуро, 77), Вінісіус (Маріано, 57).

Попередження: Госенс – Каземіро, Менді

Вилучення: Фройлер, 17

Перший тайм вийшов складним для «Аталанти». До перерви італійська команда залишилася без двох гравців стартового складу. На 17-й хвилині матчу пряму червону картку отримав півзахисник господарів Ремо Фройлер за фол на Ферлані Менді. А на 30-й хвилині зустрічі наставник бергамасків Джан П’єро Гасперіні провів вимушену заміну – пошкодження отримав нападник Дуван Сапата, замість нього на поле вийшов Маріо Пашаліч.

У другому таймі гра повністю проходила під диктовку «Реала». «Аталанта» в меншості не могла нічого протиставити іменитому супернику, тому грала від оборони. «Королівському клубу» нечасто вдавалося розкривати масовану оборону бергамасків, гольових моментів виникало мало. Але свій шанс «вершкові» все ж знайшли. На 86-й хвилині зустрічі лівий захисник «Реала» Ферлан Менді забив гол ударом з середньої дистанції. Це перший гол француза за мадридський клуб в Лізі чемпіонів. Фінальний свисток арбітра зафіксував виїзну перемогу «Реала» з мінімальним рахунком.

Матч-відповідь відбудеться 16 березня в Мадриді (Іспанія). Чинним володарем титулу є «Баварія». Команда з Мюнхена в фіналі турніру переграла «Парі Сен-Жермен».