Луїс Суарес заявив, що ФІФА завжди проти Уругваю

Нападник Луїс Суарес висловився на адресу Міжнародної федерації футболу (ФІФА). За словами форварда, організація після гри з Ганою йому заборонила побачити своїх дітей, інфоормує freezmi.io.

«ФІФА і суддівський комітет мають порозумітися щодо того, на чому ґрунтуються їхні рішення призначати неймовірні пенальті. Після гри я хотів побачити своїх дітей, але представники ФІФА відмовили мені.

Хоча до футболіста збірної Франції діти прийшли на лаву запасних. Здається, що Уругваю потрібно більше впливу. ФІФА завжди проти Уругваю», – передає слова Суареса Goal.

Учора збірна Уругваю переграла Гану у заключному матчі групового етапу чемпіонату світу у Катарі з рахунком 2:0. Дубль оформив Хіорх’ян де Арраскаєта за шість хвилин. За п’ять хвилин до першого голу ганці не змогли реалізувати пенальті.

Однак підопічним Дієго Алонсо не вистачило цієї перемоги для виходу до плей-офф. Збірна Уругваю лише за різницею забитих і пропущених м’ячів поступилася другим місцем Південній Кореї. Перше місце, набравши шість очок, зайняла Португалія. Команда Фернанду Сантуша вчора поступилася у своєму матчі корейцям 1:2.

35-річний Луїс Суарес грає за національну збірну ще з 2008 року. Забив 68 голів за 136 поєдинків.