Ліверпуль здобуває розгромну перемогу над Арсеналом в Лондоні

У суботу, 3 квітня, в рамках 30-го туру англійської Прем’єр ліги Арсенал протистояв Ліверпулю. Гра проходила в Лондоні на стадіоні «Емірейтс».

Арсенал — Ліверпуль 0:3

Голи: Жота (64, 82), Салах (68)

Арсенал - Ліверпуль

Як і прогнозувалося, Ліверпуль не зазнав серйозних проблем в поєдинку проти Арсеналу. «Червоні» здобули впевнену перемогу з рахунком 2: 0, повністю домінуючи протягом усього матчу.

Незважаючи на важку кадрову ситуацію в команді, Юрген Клопп схоже почав знаходити потрібні ігрові побудови під нових гравців і команда потихеньку, крок за кроком набирає хід.

Перший гол у поєдинку проти Арсеналу Ліверпулю вдалося забити лише на 64-й хвилині, з флангу прострілив Олександр-Арнольд і Дієго Жота головою відправив м’яч у ворота «канонірів».

Вдруге діставати м’яч з сітки власних воріт Бернд Лено довелося всього через чотири хвилини. Мохамед Салах увірвався в штрафний майданчик господарів поля, обігравши попутно захисника і проштовхнув м’яч між ніг німецькому голкіперу.

На 82-й хвилині гри мерсесайдскій клуб втретє засмутив «канонірів». Швидка контратака привели до того, що в штрафному майданчику Арсеналу м’яч потрапив до Дієго Жоте і португалець ударом в один дотик відправив снаряд у ворота, оформивши дубль у цій грі.

Після 30-ти зіграних турів в активі Ліверпуля 49 набраних балів і команда Юргена Клоппа піднімається на 5-у сходинку в турнірній таблиці, але може опуститися на пару позицій нижче, оскільки Вест Хем і Тоттенхем свої матчі цього туру не зіграли ще.