Ліон та Монако влаштували справжню феєрію в матчі 35-го туру Ліги 1

Владимир Медяник

май 3, 2021

У матчі 35-го туру французької Ліги 1 «Монако» програв «Ліону». Зустріч проходила на стадіоні «Луї II» (Фонвьей, Монако) і завершилася з рахунком 2:3. Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Клеманом Турпеном.

Монако 2:3 Ліон

Голи: Фоланд (25), Бен Йеддер (86, пен) — Депай (57), Марсело (77), Шеркі (89)

«Монако«: Леконт — Дісасі (Бадіашіле, 61), Маріпан, Сідібе — Енріке (Пеллегрен, 81), Фофана (Балло-Туре, 69), Тчуамені, Агілар (Жеббель, 81) — Фабрегас (Матазо , 61) — Фолланд, Бен Чеддер

«Ліон«: Лопеш — Де Шильо, Марсело, Денайер (Діоманде, 29) — Корне, Какре, Тіаго Мендес (Бруну Гімараєш, 88), Дюбуа (Кадевере, 46) — Пакета (Ауар, 75) — Депа, Екамбі (Шеркі , 88)

Попередження: Фофана (63) — Какре (30), Кадевере (72), Лопеш (85)

Вилучення: Жеббель (90+6), Пеллегри (90+6) – Какре (70, друга жовта), Де Шильо (90+6)

Рахунок в поєдинку на 25-й хвилині відкрив нападаючий «Монако» Кевін Фолланд. На 57-й хвилині привів гру в рівновагу форвард гостей Мемфіс Депай, асистував йому камерунець Карл Токо Екамбі. Наступний гол відбувся на 77-й хвилині, його з передачі все того ж Депая забив бразилець Марсело. Менше ніж через 10 хвилин рахунок з пенальті зрівняв Віссам Бен-Йеддер. Однак це не поставило крапку у зустрічі. Вирішальний м’яч у ворота «Монако» за хвилину до закінчення основного часу забив нападник «Ліона» Райан Шеркі.

Відзначимо, що на 70-й хвилині з поля був видалений півзахисник «Ліона» Максанс Какере.

«Монако», набравши в 35 матчах 71 очко, займає третє місце в турнірній таблиці чемпіонату Франції. «Ліон» (70) — на четвертому. Лідирує в Лізі 1 «Лілль» (76). Другий — «ПСЖ» (75).