Італія здобула розгромну перемогу над Туреччиною в матчі-відкритті Євро-2020

Владимир Медяник

червень 12, 2021

У матчі 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи — 2020 збірна Туреччини зустрілася з національною командою Італії. Матч-відкриття Євро відбувся на стадіоні «Олімпіко» в Римі і завершився з рахунком 3:0 на користь італійців. Обслуговувала зустріч бригада арбітрів з Нідерландів на чолі з Данні Маккелі.

Туреччина — Італія 0:3

Голи: Демірал, 53 (авт.), Іммобіле, 66, Лоренцо Інсіньє, 79

Турция - Италия

Туреччина: Чакир — Челік, Демірал, Сеюнджю, Мераш — Йокушлу (Кахведжі, 65) — Караман (Дервішоглу, 77), Язиджі (Ундер, 46), Туфан (Айхан, 65), Хакан Чалханоглу — Йилмаз.

Італія: Доннарумма — Флоренці (Ді Лоренцо, 46), Бонуччі, К’єлліні, Спінаццола — Барелла, Жоржиньо, Локателлі (Крістанте, 74) — Берарді (Федеріко Бернардескі, 85), Іммобіле (Белотті, 81), Лоренцо Інсіньє (К’єза, 81).

Попередження: Сеюнджю, Дервішоглу

Збірна Італії володіла ігровою перевагою впродовж всього матчу. Рахунок цілком закономірно відкрили саме італійці. На 53-й хвилині м’яч у свої ворота відправив турецька захисник Меріх Демірал. Перевагу італійців на 66-й хвилині подвоїв Чіро Іммобіле, який виявився першим на добиванні. Третій гол збірної Італії на 79-й хвилині забив Лоренцо Інсіньє. Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу національної команди Італії.

Таким чином, збірна Італії набирає перші три очки на груповому етапі континентальної першості і виходить на перше місце в турнірній таблиці квартету А. Завтра, 12 червня, відбудеться другий матч групи між збірними Уельсу і Швейцарії. Туреччина після першого туру залишається з нулем очок.

Нагадаємо, Євро-2020 мав відбутися минулого літа, проте через пандемію коронавірусу турнір перенесли на 2021 рік. Матчі пройдуть з 11 червня по 11 липня одразу в кількох європейських містах.