Ігор Йовічевіч прокоментував поразку Дніпра-1 в матчі проти Шахтаря в 7-му турі УПЛ

Головний тренер Дніпра-1 Ігор Йовічевіч дав коментар після поразки від Шахтаря (0: 2) в 7-му турі УПЛ.

– Гідна гра, але поразка. Що відчуваєте?

– Відчуваю гордість за команду. Але навіть такої гри не вистачило, щоб вирвати нічию або виграти. Але така гра дозволить нам перемогти в 90% матчів з іншими командами. Якщо продовжимо грати в такому ж дусі, так само хоробро і сміливо, то цього буде достатньо, щоб виграти в інших матчах.

Планом на гру було – грати сміливо, хоробро, в високому пресингу, 1 на 1 і не боятися. У нас кваліфіковані гравці, але матч вийшов дуже енерговитратним. Але емоції з’являлися, бо створювали моменти. У перші 20 хвилин у нашої команди був мандраж, не могли притримати м’яч і відпочити, а втрачали його. Шахтар дуже швидко забив гол і просто жив на нашій половині поля. Це ще додало впевненості гірникам.

Але коли ми зв’язали 4 паси, перевели м’яч з флангу на фланг, то відчули, що можемо грати. Ми перебудувалися на схему 3-4-3, грали між лініями, на що Шахтар нічим не міг відповісти. В кінці першого тайму донецький клуб притиснувся до своїх воріт, ми могли забити гол. Захисники Шахтаря грають високо, ми намагалися використовувати простір за їх спинами. Це нам вдавалося. Ми заслужили мінімум на 1 гол, а хто знає, як би потім пішла гра. На емоціях моя команда божевільна. Вони не раз показали, що в такому стані можуть грати дуже добре і виривати перемоги. Сьогоднішньої гри не вистачило, щоб перемогти команду ЛЧ, але для інших клубів цього було б достатньо.

– Можна когось звинуватити в 1-му пропущеному голі?

– Це індивідуальна майстерність Фернандо, він дуже добре пробив в дальній кут. Цей футболіст коштує грошей, його не купували за 30 або 100 тисяч євро.

Другий тайм показав, що гра була рівною. Ми мінімум 25 хвилин були краще Шахтаря. Але після другого гола Шахтар знову отримав впевненість, щоб зіграти так званий дир-дир до кінця. Матч був до гола, – сказав Йовічевіч.