Голи Бензема та Асенсіо принесли Реалу перемогу над Ювентусом (Відео)

У Каліфорнії (США) на стадіоні “Роуз Боул” відбувся матч передсезонної підготовки, в якому мадридський Реал приймав туринський Ювентус. Зустріч завершилася упевненою перемогою іспанського клубу – 2:0.

Рахунок у матчі було відкрито 34-річним французьким нападником «Королівського клубу» Карімом Бензема на 19-й хвилині завдяки реалізованому 11-метровому. Підбив підсумок матчу забитий м’яч іспанця Марко Асенсіо в середині другого тайму, якому асистував Хесус Вальєхо.

Реал — Ювентус – 2:0

Голи: Бензема, 19, Асенсіо, 69

Реал: Куртуа — Карвахаль (Начо, 63), Мілітао (Рюдігер, 46), Алаба (Вальєхо, 64), Менді (Васкес, 64) — Модрич (Чуамені, 64), Каземіро (Камавінга, 64), Кроос (Себальйос, 64) — Вальверде (Асенсіо, 64), Бензема (Родріго, 64), Вінісіус Жуніор (Азар, 63)

Ювентус: Перін (Пінсольйо, 70) — Даніло (Да Грака, 76), Бонуччі (Гаті, 64), Бремер (Ругані, 70), Алекс Сандро (Пеллегріні, 70) — Закарія, Локателлі (Кудріг, 76), Фаджіолі (Ровелла, 64) — Ді Марія (Куадрадо, 46), Влахович (Аке, 64), Кін (Барб’єрі, 76)

Огляд матчу:

Згідно зі статистикою, Реал перевершив опонента у кожному з ключових статистичних показників – 58% на 42% за володінням м’ячем та 13-6 за ударами (4-1 у площину воріт).

Зазначимо, що у першій грі американського турне Реал зазнав поразки від Барселони (0:1), а потім зіграв унічию з Америкою (2:2). Ювентус же стартував з перемоги над Гвадалахара Чівас (2:0), а після цього розійшовся миром з Барселоною (2:2).