Головний тренер Жирони Мічел прокоментував перемогу над Барселоною

Головний тренер “Жирони” Мічел прокоментував перемогу своєї команди у матчі з “Барселоною” (4:2).

Ми щасливі. Це чудова “Барселона”. У першому таймі ми були пов’язані з їх домінуванням, але після перерви ми добре розпоряджалися м’ячем. Моменти були і в них, і в нас, але ми були точнішими. Темп гри був дуже високим, нам було важко, але настрій у нас дуже хороший.

Я дуже радий провести сотий матч у Ла Лізі та здобути першу перемогу над «Барселоною». Ми чекали великих труднощів, особливо в першому таймі, але моя команда має душу — ми віримо, що здатні на багато. Перша мета була убезпечити себе від вильоту. Тепер ми хочемо грати в Європі і намагатимемося зробити все можливе», — наводить слова Мічела Marca.