Героїчний камбек ФК Металіст-1925 в матчі проти ФК Гірник-Спорт: огляд матчу (ВІДЕО)

Владимир Медяник

апрель 30, 2021

У поєдинку 24-го туру Першої ліги Металіст-1925 здійснив героїчний камбек, півтора тайму граючи в меншості проти ГірникСпорту.

Металіст-1925 — Гірник-Спорт 3:2

Голи: Батюшін, 9, з пенальті, Пономар, 51, Жичиков, 54 — Романов, 14, Країв, 23.

Металіст-1925: Сидоренко, Жичиков, Цвіренко, Шершень, Западня, Габелок, Дерек (Ченбай, 31), Криськів, Батюшін (Кольцов, 72), Дмитренко (Савін, 77), Паламар (Блажко, 85).

Гірник-Спорт: Жмурко, Велівши (Вісенте, 67), Чуєв, Тимошенко, Кравченко, Сьомка (Осипенко, 65), Чепелюк (Твердохліб, 62), Країв, Романов, Чередніченко (Якубов, 86), Лукас.

Вилучення: Цвіренко, 25

Відео кращих моментів матчу:

Опинившись у меншості за рахунку 1:2 вже на 25-й хвилині, харків’яни змогли в другому таймі забити двічі і закріпилися на третьому місці, скориставшись осічками переслідувачів (Агробізнес зіграв внічию з Вересом, а Волинь програла Поліссю).