Феноменальний гол Жиру та розгром від Баварії: огляд матчів Ліги чемпіонів

23 лютого відбувся матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому мадридський «Атлетіко» поступився «Челсі». Зустріч пройшла на стадіоні «Національ» в Бухаресті і завершилася перемогою лондонського клубу з рахунком 1: 0. Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Феліксом Бріхом з Німеччини.

Атлетіко — Челсі 0:1

Гол: Жиру, 68

Атлетико - Челсі

Атлетіко: Облак – Льоренте, Савич, Феліпе, Ермосо (Вітоло, 84) – Корреа (Дембеле, 81), Коке, Сауль (Торрейра, 82), Лемар – Феліш (Лоді, 82), Л. Суарес.

Челсі: Менді – Аспілікуета, Крістенсен, Рюдігер, Алонсо – Маунт (Зійєх, 73), Жоржиньо, Ковачич (Канте, 73) – Хадсон-Одоі (Джеймс, 80), Жиру (Хаверц, 87), Вернер (Пулішіч, 87) .

Попередження: Льоренте, Лемар – Маунт, Жоржиньо.

Протягом всього матчу команди діяли акуратно, створювали мінімальну кількість небезпечних моментів. На 68-й хвилині рахунок відкрив нападник «Челсі» Олів’є Жиру, який завдав чудового удару через себе. Спочатку боковий арбітр сигналізував про положення «поза грою», але після перегляду VAR Брих прийняв рішення зарахувати гол.

Матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому «Челсі» прийме мадридський «Атлетіко», відбудеться 17 березня. Старт зустрічі – о 22:00 за київським часом. Матч пройде на стадіоні «Стемфорд Бридж» у Лондоні.

У паралельному матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Лаціо» приймав мюнхенську «Баварію». Зустріч пройшла на стадіоні «Олімпіко» в Римі (Італія) і завершилася перемогою мюнхенців з рахунком 4:1.

Лаціо – Баварія 1:4

Голи: Корреа, 49 – Левандовскі, 9, Мусіала, 24, Сане, 42, Ачербі, 47 (АГ).

Лаціо - Баварія

Лаціо: Рейна – Патрік (Худт, 53), Ачербі, Мусаккьо (Луліч, 31) – Лаццарі, Мілінкович-Савич (Катальді, 81), Лейва (Ескаланте, 53), Луїс Альберто (Жан-Даніель Акпа-Акпро, 81), Марушич – Іммобіле, Корреа

Баварія: Нойер – Зюле, Боатенг, Алаба, Девіс – Кімміх, Горецка (Мартінес, 63) – Сане (Сарр, 90), Мусіала (Чупо-Мотінг, 90), Коман (Ернандес, 75) – Левандовскі

Попередження: Альберто, Лукас Лейва, Корреа, Марушич, Ескаланте – Кімміх, Коман.

На 9-й хвилині зустрічі рахунок відкрив нападник «Баварії» Роберт Левандовскі. На 24-й хвилині півзахисник Джамал Мусіала зміцнив перевагу гостей у рахунку. В кінці першого тайму, на 42-й хвилині, форвард «Баварії» Лерой Сане довів рахунок до розгромного. На 47-й хвилині захисник «Лаціо» Франческо Ачербі відправив м’яч у власні ворота. Через 2 хвилини хавбек Хоакін Корреа скоротив відставання римської команди в рахунку.

Матч-відповідь відбудеться 17 березня в Мюнхені (Німеччина). Чинним володарем титулу є «Баварія». Команда з Мюнхена в фіналі турніру обіграла «Парі Сен-Жермен».