Феноменальна гра Роналду: МЮ вирвав нічию в матчі проти Аталанти на виїзді

У рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів Манчестер Юнайтед на виїзді до Бергамо вирвав нічию у Аталанти (2:2).

Перший тайм пройшов під невеликою перевагою команди із Манчестера. Проте першими забили хазяї поля. На 12 хвилині Ілічич прийняв м’яч від Сапати та підступно пробив центром воріт. Рефері дивився на VAR, але м’яч зарахував.

Але вже під кінець першої половини гри Манчестер Юнайтед рахунок зумів зрівняти. Кріштіану Роналду скористався точною передачею від Бруну Фернандеша у штрафний майданчик та зробив рахунок 1:1.

Початок другої половини матчу видався без особливо небезпечних моментів. Але вже на 56-й хвилині Аталанта вийшла вперед зусиллями Сапати. Арбітр спочатку зафіксував поза грою, а потім переглянув момент і зарахував гол. Помилка захисників МЮ.

Після пропущеного голу Манчестер Юнайтед ніби зник. Моменти з’являлися раз у раз у Муріеля та Сапати, але реалізувати вони їх не змогли.

І останнє слово все ж таки було за Манчестером. Його сказав Кріштіану Роналду – 2:2.

Аталанта – Манчестер Юнайтед 2:2

Голи: Ілічич, 12, Сапата, 56 – Роналду, 45+1, 90+2

Аталанта: Муссо, Дзаппакоста, де Рон, Паломіно, Демірал, Мехле, Фройлер, Пашаліч (Гімшити, 46), Копмейнерс, Ілічіч (Муріель, 71), Сапата.

Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Уан-Бісака, Варан (Грінвуд, 38), Магуайр, Байї, Шоу, Погба (Матич, 69), Бруну Фернандеш, Мактоміней, Роналду, Решфорд (Кавані, 69).

Попередження: Мактомінею.