Чергові рекорди Ліонеля: Мессі наздогнав Маттеуса та обійшов Батістуту

Після першого тайму матчу 1/2 фіналу ЧС-2022 Аргентина – Хорватія “альбіселесте” мають комфортну перевагу, перемагаючи з рахунком 2:0, інформує freezmi.io. Ліонель Мессі в цій грі оновив декілька показників ЧС.

Цей поєдинок для нього є 25 на чемпіонаті світу. 35-річний нападник повторив рекорд із ігор на ЧС, що належить екс-захиснику збірної Німеччини Лотару Маттеусу. Ліонель в будь-якому випадку стане рекордсменом, якщо зіграє у фіналі чи в матчі за 3-тє місце.

Також Мессі відкрив рахунок в цій грі. Він реалізував пенальті. Для нього це 11-й гол за національну команду на Мундіалях. Таким чином, він обійшов форварда Габріеля Батістуту, який забивав за Аргентину на світовій першості 10 разів.

У Пеле 12 голів на ЧС. Рекордсменом є Мірослав Клозе. Німець відзначився у ворота суперників шістнадцять разів.

Автором другого голу у ворота хорватів став Хуліан Альварес. В іншому півфіналі зійдуться Марокко і чинний чемпіон світу збірна Франції. Ліонель Мессі ще не вигравав ЧС. Найкраще досягнення – вихід у фінал в 2014 році. Тоді Аргентина поступилася Німеччин (0:1) в екстра-таймі. Единий гол забив Маріо Гьотце.