Челсі в феєричному матчі обіграв Лідс Юнайтед: відео голів

У рамках 16-го туру англійської Прем’єр-ліги лондонський Челсі на своєму полі вирвав перемогу над Лідсом (3:2).

Рахунок у матчі був відкритий на 28 хвилині, коли Рафінья реалізував пенальті, але перед самою перервою Маунт зрівняв цифри на табло. У середині другого тайму Жоржіньо точно пробив з 11-метрової позначки та вивів “синіх” уперед, але на 83-й хвилині гості зрівняли рахунок зусиллями Гелхарда. Перемогу команді Томаса Тухеля забезпечив другий реалізований пенальті у виконанні Жоржіньо, який оформив дубль.

Огляд матчу:

Челсі – Лідс Юнайтед 3:2

Голи: Маунт, 42, Жоржіньо, 58 (пін.), 90+4 (пін.) – Рафінья, 28 (пін.), Гелхардт, 83

Челсі: Менді, Джеймс, Аспілікуета (Крістенсен, 74), Тіаго Сілва, Рюдігер, Алонсо (Лукаку, 87), Жоржіньо, Лофтус-Чік, Маунт, Хавертц, Вернер (Хадсон-Одої, 74).

Лідс: Мельє, Даллас, Ейлінг, Льоренте, Фірпо, Форшоу, Харрісон, Шеклтон (Кліх, 59), Джеймс (Кресвелл, 87), Робертс, Рафінья (Гелхардт, 82).

Попередження: Маунт, Джеймс – Фірпо, Шеклтон, Кліх, Мельє, Льоренте.